Aktuální IDXP  

   

Naši partneři  

DX New

   

Přihlášení  

   

Vyhledávání  

   

Počet přístupů  

   

Callbook search  

Copyright © 1994–2017, OKDXF. Všechna práva vyhrazena. Kopírování a šíření zde publikovaných materiálů jen se souhlasem vlastníka.

   

Ahoj,

s radostí oznamujeme, že se povedlo po dlouhém 6 měsičním jednání obdržet radioamatérskou licenci z poměrně vzácné země - Komorských ostrovů (IOTA AF-007). Club log - pořadí číslo 89.

(kliknout pro zvětšení)

Český expediční team www.cdxp.cz plánuje na druhou polovinu měsíce září expedici na Komorské ostrovy pod značkou D66D Operátoři: OK6DJ David, OK1FCJ Petr, OK1FPS Pavel.


Provoz bude na KV pásmech do antén Spiderbeam a vertikálů pro dolní pásma (3 x Elecraft K3, 2x PA, antény 2 x Spiderbeam vč. WARC, 1 x vertikál 40/30m, 1 vertikál 160/80m + speciální RX ant pro dolní pásma).


Pro úspěšné zvládnutí projektu a zachování přestiže českých radioamatérů, ve světě a brzké potvrzení QSL mimo OK-OM via bureau, LotW, eQSL jsou vítané sponzorské dary.

Co jako sponzor získám:

Děkuji za přečtení, případné podněty na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

73 OK6DJ