Aktuální IDXP  

   

Naši partneři  

DX New

   

Přihlášení  

   

Vyhledávání  

   

Počet přístupů  

Dnes 171

Vše 124498

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   

Callbook search  

Copyright © 1994–2017, OKDXF. Všechna práva vyhrazena. Kopírování a šíření zde publikovaných materiálů jen se souhlasem vlastníka.

   

Zdravíme všechny OK/OM Hamy,

OK/OM DX Contestčas velmi kvapí a nám se nezadržitelně blíží CW část OK-OM DX contestu. Účast v závodě považujeme za reprezentaci vlastní země. Proto si dovolujeme vyzvat/pozvat/požádat Vás, OK/OM amatéry k účasti v závodě. Čím víc nás bude, tím atraktivnější bude závod pro EU a DX stanice.

V tomto roce se snažíme o co největší obsazení co možná nejvíce okresů. Aktivujte, prosím Váš okres! Máte jen anténu na jedno pásmo - nevadí, ukažte se v závodě, dejte možnost EU a DX stanici získat nový násobič a tím opět udělat závod atraktivnější.

Spolu s propagací závodu budeme EU a DX stanicím nabízet možnost získání diplomu OK COUNTIES AWARD, což by opět mohlo přilákat více zahraničních stanic.

Co chystáme nového:

  1. Samozřejmě to nejdůležitější = pokusíme se o co nejrychlejší vyhodnocení závodu!

  2. Již v tuto chvíli pracuje grafik a vytváří nový vzhled diplomu, udělovaného vítězům.

  3. Budeme i nadále vytvářet statistiky s pěknými klikacími mapami, tak jako tomu bylo již letos (samozřejmě díky Petrovi 1BOA).

  4. PR celé akce - obesílání emailem s dostatečným předstihem před dalším ročníkem, nejlépe 2x - nejdříve měsíc a pak 14 dní před samotným závodem.

  5. Před závodem oslovíme závodníky a celou OK/OM komunitu a pokusíme se zjistit, odkud pojedou a ukázat, které okresy budou aktivované. Vytvoříme tzv. předzávodní mapku obsazenosti okresů. Slibujeme si od toho, že někteří vyjedou z volného okresu a pokusíme se tím vylákat nyní nezávodící HAMy.

  6. Budeme nadále vytvářet, udržovat, oživovat tabulku rekordů jak CW, tak SSB části ve všech třech kategoriích OK, EU, DX.

  7. Výrobu a rozesílání plaket vítězům uskutečníme hned po vyhodnocení SSB části, tedy již na jaře příštího roku.

Touto zprávou chceme zároveň splnit bod č. 5 a dovolujeme si vás požádat o informaci, zda se chystáte zúčastnit se závodu a z jakého okresu pojedete. Jakmile obdržíme od Vás e-mailovou zprávu, vytvoříme, rozešleme a publikujeme před závodem tzv. předzávodní mapku obsazenosti okresů.

Pište prosím na e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
(stačí krátká e-mailovou zpráva: "Pojedu z BPB, Ahoj Pavel OK1VK")

 

Prosíme Vás všechny OK/OM amatéry o pomoc a přispění ke zkvalitnění tohoto závodu. Bez vás, bez vaší účasti, bez vaší pomoci NIC NEZMŮŽEME. My uděláme maximum pro to, aby byl závod co nejdříve vyhodnocen a všechny věci kolem.

Na Vás je, zaplnit všechna pásma a ukázat a potvrdit to, co se o OK/OM stanicích ve světě říká: ... že jsme velmi dobří CW operátoři. Věříme, že nám pomůžete tento reprezentativní závod oživit a předvést světu, že CW v OK a OM jen tak nevymře.

Jménem vyhodnocovatelů OK/OM DX Contestu

Pavel - OK1VK a Tomáš - OK1IC